OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 13 sierpnia 2023 r.

  • Dzisiaj bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18:00 Nabożeństwo Fatimskie i procesja Maryjna wokół kościoła. Zapraszamy!
  • W najbliższy wtorek – 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w porządku niedzielnym /7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00 i 18:00/. Godzinki o godz. 6:30. Błogosławieństwo zbóż, ziół i owoców na zakończenie każdej Mszy św. Msza św. w intencji Radia Maryja i dzieł przy nich powstałych o godz. 16:00, a następnie Różaniec członków Rodziny Radia Maryja. Tego dnia będziemy gościli w naszej Parafii ks. Pawła Wierzchonia proboszcza Parafii w Mikołajewie na Ukrainie. Ks. Proboszcz wygłosi do nas Słowo Boże, a przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary na wsparcie wspólnoty której posługuje.
  • 15 sierpnia – Prezydent Miasta Puławy p. Paweł Maj oraz Proboszcz Parafii Wniebowzięcia NMP ks. pł. Stanisław Gulak zapraszają na obchody Święta Wojska Polskiego w 103 Rocznicę Bitwy Warszawskiej. Rozpoczęcie o godz. 11:00 na dziedzińcu Pałacu Czartoryskich, o 12:00 Uroczysta Msza św. Odpustowa z udziałem Wojska Polskiego, a o godz. 17:00 koncert polskich pieśni i piosenek patriotycznych na placu przed „Domem Chemika”.
  • W przyszłą niedzielę – 20 sierpnia Czuwanie Modlitewne w intencji Ojczyzny, które poprowadzi Rycerstwo Niepokalanej. Zakończenie o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy!
  • Mamy już komplet osób na pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie, św. Jana z Dukli oraz Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. Wyjazd 19 sierpnia (sobota). Zbiórka o godz. 5:45 na placu obok Straży Pożarnej przy ul. Słowackiego. Prosimy o uregulowanie wpłat u P. Małgorzaty Ciszewskiej lub w sklepiku parafialnym u P. Ryszardy Prończuk.
  • W najbliższą sobotę – 19 sierpnia w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Sieroszewskiego 4 odbędzie się Dzień Gier Planszowych. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy od godz. 12:00 do 20:00.
  • Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym na tacę są przeznaczone na programy pomocowe realizowane przez Lubelską Caritas.
  • Do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.