OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 29 października 2023 r.

  • W najbliższy wtorek kończy się październik. Serdecznie dziękujemy osobom z poszczególnych grup duszpasterskich, które przewodniczyły Modlitwie Różańcowej w czasie Nabożeństw. Bóg zapłać!
  • W środę – 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym roku to nasza Parafia jest odpowiedzialna za organizację Nabożeństw na cmentarzu komunalnym w Puławach przy ul. Budowlanych 1 i 2 listopada, które rozpoczną się o godz. 11:00.           W związku z tym 1 listopada /środa/ w Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 7:00, 9:00, 16:00 i 18:00.
  • Porządek nabożeństw na puławskich cmentarzach: przy ul. Piaskowej – 1 listopada  Msza św. o godz. 11:00, a 2 listopada o godz. 16:00, przy ul. Budowlanych /komunalny/ – 1 listopada Msza św. o godz. 11:00 i 2 listopada o godz. 11:00 . Na cmentarzu we Włostowicach  -1 listopada Msza św. o godz. 12:00.
  • W czwartek – 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w naszym kościele o godz. 7:00, 9:00 i 18:00.
  • Od 1 listopada do Niedzieli Chrystusa Króla Wszechświata  (26.XI) w naszym kościele  codziennie o godz. 17:30 będzie odmawiany Różaniec za zmarłych. Kartki wypominkowe są wyłożone w przedsionku kościoła. Wypełnione kartki wraz z ewentualnymi ofiarami wkładajmy do skrzynki z napisem „WYPOMINKI”, która znajduje się na stoliku za ławkami. Nie wrzucajmy kartek wypominkowych na tacę.
  • W dniach od 1 – 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące. Warunkiem jest bycie w stanie Łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św., pobożne nawiedzenie cmentarza z modlitwą za zmarłych oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego. Zachęcamy do złożenia tego najpiękniejszego i najbardziej pomocnego daru dla naszych zmarłych.
  • W tym tygodniu: I Czwartek Miesiąca – Msza św. o godz. 18:00, a po niej Nabożeństwo o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. I Piątek miesiąca odwiedzimy osoby chore i starsze w naszej parafii od godz. 9:00. Spowiedź od godz. 17:00. Po Mszy św. o godz. 18:00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.  I Sobota miesiąca – Msza św.o godz. 7:30, a po Mszy św. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  • Za tydzień I Niedziela miesiąca, Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15:00 do 16:00, a po Mszy św. o godz. 16:00 zmiana Tajemnic Różańcowych.
  • W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszki na potrzeby naszej parafii. W ubiegłym miesiącu przeprowadzono remont schodów do kościoła oraz do kancelarii parafialnej, zamontowano również poręcze ze stali nierdzewnej na chór.
  • Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.