OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 12 listopada 2023 r.

  • Do Niedzieli Chrystusa Króla Wszechświata  (26.XI) w naszym kościele  codziennie o godz. 17:30 jest odmawiany Różaniec za zmarłych poleconych w wypominkach. Wypełnione kartki z zaznaczonym dniem odczytania, wraz z ewentualnymi ofiarami wkładajmy do skrzynki z napisem „WYPOMINKI”, która znajduje się na stoliku za ławkami.
  • Dzisiaj Czuwanie Modlitewne w intencji naszej Ojczyzny po Mszy św. o godz. 18:00, zakończone Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00. Poprowadzą je Męskie Koła Różańcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy!
  • Stowarzyszenie „Przeszłość – Przyszłości” organizuje zbiórkę i przygotowanie paczek świątecznych i noworocznych dla Polaków mieszkających na Ukrainie. Potrzebna jest żywność o długim terminie przydatności (cukier, konserwy, kasze, makaron), również książki i zabawki, a także środki higieny osobistej. Zbiórka jest prowadzona w Biurze Obsługi Ruchu Turystycznego „Dukat” na terenie Parku Czartoryskich od poniedziałku do piątku w godz. 9:30 – 16:00.
  •  Trwają prace przy witrażach w oknach nad chórem, dlatego wejście na boczny chór jest nadal zamknięte.
  • W kościele NMP Wniebowziętej na Górce w Puławach Msza św. w intencji Ojczyzny będzie sprawowana przez Arcybiskupa Stanisława Budzika 18 listopada o godz. 18:00. Mszę św. uświetni Chór Wojska Polskiego, a po Mszy św. koncert pieśni patriotyczno-wojskowych. Ks. proboszcz Stanisław Gulak serdecznie zaprasza.
  • Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.