OGŁOSZENIA PARAFIALNE JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 26 listopada 2023 r.

  • W tym tygodniu I Piątek miesiąca odwiedzimy osoby chore i starsze w naszej parafii od godz. 9:00. Spowiedź od godz. 17:00, Msza św. o godz. 18:00, a następnie Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. I Sobota miesiąca – Msza św.o godz. 7:30, a bezpośrednio po niej Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  • Za tydzień I Niedziela miesiąca, Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15:00 do 16:00, a po Mszy św. o godz. 16:00 zmiana Tajemnic Różańcowych.
  • W przyszłą niedzielę – 3 grudnia I Niedziela Adwentu. Poświęcone opłatków wigilijnych na Mszy św. o godz. 12:00. Bezpośrednio po niej w kościele spotkanie Łączników Parafialnych w sprawie dostarczenia opłatków wigilijnych.
  • Również w przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszki na ogrzewanie kościoła. Dziękując za złożone dotychczas ofiary przypominamy, że możemy je również przesyłać na konto parafialne: Bank Pekao S.A 30 1240 2412 1111 0000 3628 3006. Bóg zapłać !
  • Siostry Benedyktynki Misjonarki i Fundacja Benedyktyński Zakątek zapraszają na Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w przyszłą niedzielę – 3 grudnia. Przy wyjściu z kościoła będziemy mogli nabyć dekoracje i ozdoby świąteczne wykonane przez Wychowanków Ośrodka prowadzonego przez Siostry. Zebrane ofiary zostaną przeznaczone na dostosowanie ogrodu sensorycznego potrzebnego w pracy z niepełnosprawnymi dziećmi.
  • Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny. Od przyszłej niedzieli w sklepiku parafialnym będą rozprowadzane świece wigilijne.