OGŁOSZENIA II NIEDZIELA ZWYKŁA 14 stycznia 2024 r.

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00 Modlitewne Czuwanie w intencji naszej Ojczyzny, które poprowadzą członkowie Legionu Maryi i Katolickie Stowarzyszenie Kolejarzy. Zakończenie Apelem Jasnogórskim o 21:00. Serdecznie zapraszamy!
  2. Zbliża się 161 rocznica wybuchu Powstania Styczniowego, w którym wziął czynny udział Patron naszego miasta i parafii Adam Chmielowski – św. Brat Albert. Zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. w intencji Ojczyzny oraz wszystkich bohaterskich Powstańców, na godz. 12:00 do naszego kościoła. Bezpośrednio po Mszy św. złożenie pod pomnikiem św. Brata Alberta wieńców i symbolicznej ziemi z pól bitewnych.
  3. Spotkanie świąteczne członków Żywego Różańca w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00 w Sali O. Pio.
  4. Również w przyszłą  niedzielę – 21 stycznia po Mszy św. o godz. 9:00 odbędzie się w naszym kościele Koncert Kolęd w wykonaniu Zespołu „Pokolenie” z Końskowoli. Natomiast o godz. 19:00 zapraszamy na Koncert Świąteczny w duchu ekumenicznym. Wystąpią: Chór Parafii Prawosławnej w Biłgoraju, Chór Prawosławny „Nadbużańszczyzna” oraz Harcerski Zespół Pieśni i Tańca „Grześ” z Puław. Organizatorami Koncertu są Ks. Michał Doroszkiewicz proboszcz Parafii Prawosławnej w Puławach Św. Marii Magdaleny Równej Apostołom, Przewodniczący Rady Powiatu p. Janusz Wawerski oraz nasza Parafia.
  5. Konferencje przedmałżeńskie rozpoczną się w naszej Parafii w sobotę – 27 stycznia o godz. 19:00 w sali O. Pio na starej plebanii. Zapraszamy narzeczonych, którzy w tym roku planują zawrzeć sakrament małżeństwa.
  6. Parafia Miłosierdzia Bożego w Puławach organizuje w kwietniu tego roku pielgrzymkę samolotową do Albanii – śladami Św. Matki Teresy z Kalkuty, Macedonii i Czarnogóry. Informacje na stronie internetowej Parafii Miłosierdzia Bożego.
  7. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.