OGŁOSZENIA XI NIEDZIELA ZWYKŁA 16 czerwca 2024

  • Jutro w poniedziałek – 17 czerwca Uroczystość Odpustowa ku czci św. Brata Alberta Chmielowskiego – Patrona naszej Parafii i Puław. Msze św. o godz. 7:00, 9:00 i 18:00 – Suma Odpustowa, której przewodniczył będzie i wygłosi kazanie Ks. Kan. Waldemar Sądecki, były wikariusz naszej Parafii, a obecnie proboszcz Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lublinie. Na zakończenie Sumy Odpustowej procesja wokół świątyni. Nabożeństwo Czerwcowe o godz. 17:30. Ofiary, które w tym dniu złożymy na tacę, będą przeznaczone na potrzeby Schroniska dla mężczyzn im. św. Brata Alberta w Puławach.
  • W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. o godz. 8:10, zapraszamy całą społeczność szkolną ze SP nr 1, SP nr 9 i LO im. Komisji Edukacji Narodowej.
  • W przyszły poniedziałek – 24 czerwca o godz. 19:00 rozpoczyna się w naszym kościele Festiwal Organowy organizowany przez P. Jerzego Kuklę. Pierwszy koncert w wykonaniu P. Marty Misztal-Bloch (Hiszpania/Polska). Zapraszamy!
  • Dzisiaj po każdej Mszy św. ministranci będą zbierają ofiary na wyjazd do Łodzi, gdzie w dniach 23 – 25 czerwca odbędzie się Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Piłce Nożnej Służby Liturgicznej. Drużyna starszych Lektorów z naszej Parafii zakwalifikowała się do tych rozgrywek i będzie walczyła o zwycięstwo.
  • Do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.