OGŁOSZENIA XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 7 lipca 2024

  • Dzisiaj I Niedziela miesiąca, Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15:00 do 16:00, a po Mszy św. o godz. 16:00 zmiana Tajemnic Różańcowych.
  • Trwa w naszym kościele XIV Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej Puławy 2024. Jutro o godz. 19:00 koncertuje P. Jakub Plewa. Szczegółowy program znajduje się na plakacie wywieszonym w gablocie. Zapraszamy!
  • W sobotę 13 dzień miesiąca, Nabożeństwo Fatimskie bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18:00, które zakończy się Procesją Maryjną wokół kościoła. Zapraszamy!
  • Za tydzień Czuwanie Modlitewne w intencji Ojczyzny, które poprowadzi Legion Maryi i Katolickie Stowarzyszenie Kolejarzy. Rozpoczęcie po Mszy św. o godz. 18:00, a zakończenie o 21:00 Apelem Jasnogórskim.
  • „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię” (Mt 11,28). Przypominamy, że w naszym kościele – w Kaplicy św. Brata Alberta trwa codzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8:00 – 18:00. Serdecznie zachęcamy, również w tym wakacyjnym czasie do modlitwy w obecności Chrystusa eucharystycznego, który czeka na nas ze swoją umacniającą i uzdrawiającą miłością.
  • 46 Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę wyruszy 3 sierpnia. Zapisy w parafiach do 28 lipca, a także przez Internet. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tych szczególnych rekolekcjach w drodze. Również w tym roku będzie można wesprzeć fundusz pielgrzymkowy „Idę z Tobą” i podać swoje intencje.
  • Dzisiaj zbiórka ofiar do puszki na potrzeby naszej parafii, które zostaną przeznaczone na remont głównych schodów do świątyni. Dziękując za złożone dotychczas ofiary przypominamy, że możemy je również przesyłać na konto parafialne: Bank Pekao S.A 30 1240 2412 1111 0000 3628 3006. Bóg zapłać !
  • W dniach 24 – 25 czerwca odbył się w Łodzi Finał Mistrzostw Polski w Halowej Piłce Nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza. Nasza drużyna wyszła z grupy i dotarła do 1/8 finału. Niestety przegrała decydujący mecz z ubiegłorocznymi Mistrzami, drużyną gospodarzy dopiero w rzutach karnych. Ministranci dziękują Parafianom za okazane im wsparcie, mając nadzieję, że w przyszłym roku bardziej dopisze im szczęście.
  • Do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.